Tárlatvezetés a TITANIC-kiállításban

Balogh Tamás

Naptár kép

2007. 09. 02.

2007. szeptember 1-én megnyílt Budapesten a nemzetközi TITANIC-kiállítás.

titanic_kiallitas.jpg
A kiállítás berendezésében Egyesületünk tagjai is közreműködtek, amennyiben Bicskei János  (egyesületünk titkára) sárgarézből készült M=1:100 méretarányú nagyszerű TITANIC-modellje, s Balogh Tamás (egyesületünk elnöke) M=1:450 méretarányú CARPATHIA-modellje gazdagította a tárlatot.

A kiállítás alkalmával az Egyesületi tagoknak tartott rendkívüli tárlatvezetésre külön katalógus készült, amely összegzi mindazokat az információkat, amelyeket egyesületünk elnöke az RTL Klub egésznapos műsorában osztott meg a nyilvánossággal a szerencsétlenül járt óriásgőzös történetére és a katasztrófa tényeire vonatkozóan.

titanic_kiallitas_01.jpg